CSKA bolji u ruskom derbiju, sjajna partija Milutinova!

U okviru 23. kola Evrolige košarkaši CSKA savladali su Uniks u gostima rezultatom 86:75.

CSKA je prednost stekao početkom druge četvrtine koju nisu ispuštali do kraja utakmice.

Uniks je pred sam kraj utakmice došao do pola koša zaostatka ali na kraju nisu uspeli da učine nešto više jer su “Armejci” stegli odbranu i stigli do pobede.

Najefikasniji u redovima pobedničke ekipe je bio Aleks Šved koji je zabeležio rekord sezone sa 27 poena Nikola Milutinov je bio odličan sa 17 poena uz 8 skokova, 2 asistencije i 2 blokade za 32 minuta, dok je Vil Klajburn meč završio sa 16 poena.

U poraženom timu najefikasniji su bili Lorenzo Braun i Mario Hezonja sa 21 postignutim košem.

CSKA u narednom kolu dočekuje Anadolu Efes, a Uniks gostuje u Berlinu.

Srbija na korak od novog predstavnika u ABA ligi posle “čuda”! (VIDEO)

Košarkaši Vojvodine plasirali su se u finale ABA 2 lige pošto su uspeli da nadoknade zaostatak od čak 18...