Ivanić dirigovao, Ohi i Katai pratili za prvu pobedu Zvezde! (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde su došli do prve pobede u 2022. godina pošto su u pripremnom meču pobedili LASK iz Linca 2:1.

Crvena zvezda je od starta bila domnanta u posedu, i imali su i prvi veliku priliku, ali su Austrijanci ipak bili ti koji su poveli.

Posle odlične akcije gol za LASK je postigao Balić u 17. minutu.

Ipak, izabranici Dejana Stankovića nastavili su napadima i vrlo bro je Ohi imao veliku šansu, ali je golman LASK-a bio siguran. Samo par minuta kasnije morao je da vadi loptu iz mreže pošto je Ohi izjednačio na dodavanje Mirka Ivanića.

Nastavili su crveno-beli sa napadima i Katai je imao sjajnu solo akciju posle koje je Šlager odličnom paradom poslao loptu u korner.

Ipak, u 39 minutu Katai je opet izašao sa Šlagerom 1 na 1, ali ovoga puta je rutinski loptu poslao u malu mrežu za 2:1. Ponovo je asistent bio sjajni Mirko Ivanić.

Drugo poluvreme počelo je velikom šansom Ohija koji je iz izgledne situacije pogodio Šlagera.

Stanković je vremenom izmenio čitavu startnu postavu, a LASK je imao nešto veći posed. Ipak, nije bilo većih uzbuđenja i završeno je 1:1.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...