“Orlovi” pobedom završili Evropsko prvenstvo!

Futsal reprezentacija Srbije pobedom je završila Evropsko prvenstvo u Holandiji. Oni su večeras nakon preokreta savladali domaću selekciju rezultatom 3:2.

Uprkos ovoj pobedi, oni su eliminisani sa šampionata, pošto imaju samo tri osvojena boda, ali i veoma lošu gol razliku – 3:10.

Takođe, na ovaj način Srbija je eliminisala domaću selekciju pošto je Portugalija pobedila Ukrajinu rezultatom 1:0, pa je stvoren krug od tri reprezentacije u kom je Ukrajina najbolja zbog gol-razlike.

Holandija je povela u trećem minutu golom Martinusa, uskoro su domaći postigli i drugi pogodak i poveli sa 2:0.

Nakon ovoga usledio je veliki preokret, najpre je Rajčević pogodio za 2:1. Denis Ramić je nakon akcije poravnao na 2:2, a onda je već u sledećoj akciji Stojčevski doneo velikih 3:2.

U nastavku je Holandija imala veliku šansu za izjednačenje iz penala, međutim Buzambu je šutirao pored leve stative.

Petorica reprezentativaca dobijaju priznanja od FSS, odlične vesti za fudbalski Niš i Novi Sad

Završena je sednica Izvršnog odbora Fudbalskog saveza Srbije, na kojoj je doneto nekoliko odluka. Jedna od njih tiče se...