Poznat i drugi finalista Evropskog prvenstva u rukometu!

Rukometaši Švedske plasirali su se u finale Evropskog prvenstva nakon što su savladali Francusku rezultatom 34:33.

Francuzi su bolje ušli u meč, vodili su sa 5:1, ali kako je odmicao meč Šveđani su igrali sve bolje i bolje. Kada su Šveđani poveli sa 14:13, do kraja utakmice isu ispuštali prednost.

Nadu Francuzima na ulasku u finiš vratio je golman Žerar sjajnom odbranom na četiri minuta pre kraja, posle čega Min postiže svoj sedmi gol i smanjuje na 32:31.

U nastavku je viđena prava drama, Palička je sjajnim intere4vencijama uspeo da sačuva prednost Šveđana, a u poslednjem napadu je fenomenalno intervenisao i obezbedio veliko slavlje Šveđanima.

Gotfridson je postigao devet golova za Šveđane, odličan je bio i Pelas sa sedam golova, a golman Palička je uz 12 odbrana postigao i tri gola.

Kod Francuza najbolji Min i Deskat sa po osam pogodaka.

Podsećamo, drugi finalista je Španija koja je bila bolja od Danske.

Milojević nakon remija: Evo šta je izjavio trener Zvezde

Fudbaleri Vojvodine i Zvezde odigrali su nerešeno u Novom Sadu u okviru 32. kola Superlige Srbije, a rezultat...