Real nakon produžetka bolji od Monaka!

U okviru 23. kola Evrolige košarkaši Real Madrida savladali su nakon produžetka Monako rezultatom 90:84.

Košarkaši Monaka su bolje ušli u meč, međutim Real je u drugoj četvrtini izjednačio, a zatim i otišao na poluvreme sa prednošću.

U drugom poluvremenu viđena je velika borba, pogotovo u poslednjoj deonici kada. Zahvaljujući dve vezane trojke Real je stigao do izjednačenja minut do kraja meča.

Usledili su produžeci,  Monako je pred kraj imao šansu za pobedu, ali je Real ponovo izjednačio. U nastavku Madriđani su na startu stvorili prednost i čuvali je do kraja drugog produžetka.

Real je predvodioJabusele sa 18 poena i 10 skokova, dvocifren je bio još Ertel sa 10 poena i devet asistencija. Dabl-dabl je ostvario Poarije sa 10 poena i 14 skokova. U ekipi Monaka  Dijalo i Bejkon su postigli po 19 poena, dok je Danilo Anđušić upisao 14 poena, četiri skoka i dve asistencije.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...