Novi Pazar zbog novog sponzora menja ime stadiona

Novi Pazar ima novog sponzora. U pitanju je švajcarska firma Caizcoin, koja se bavi trgovinom istoimene kripto valute.

Kako prenosi Mocart sport klub će na ime sponzorstva dobijati više od 200.000 evra što je prilično dobra suma za domaće standarde.

Novi Pazar će zbog velikog ulaganja CaizCoina promeniti ime stadiona.

Ugovor između dve strane potpisan je do kraja takmičarske godine, ali će biti prodi-užen i na narednu godinu ukoliko Pazarci obezbede opstanak u Superligi.

Ovim ugovorom je klub postigao finansijsku stabilnost i mogućnost da se ravnopravno takmiči sa klubovima iz gornjeg dela tabele, a kompanija Caiz Coin pouzdanog partnera u razvoju svojih projekata na teritoriji našeg regiona, saopšteno je iz kluba.

Kompanija CaizCoin poznata je već u fudbalskim vodama kao sponzor La lige, Bundeslige, turske Superlige ali i sarajevskog Željezničara.

Najnovije vesti

Arsenal u finalu Lige šampiona nakon 20 godina! (VIDEO)

Fudbaleri Arsenala plasirali su se u finale Lige šampiona prvi put nakon dvadeset godina. Ekipa Mikela Artete je do...

POVEZANE OBJAVE