Džumhur zakazao duel sa Krajinovićem u četvrtfinalu Monpeljea

Damir Džumhur se plasirao u četvrfinale turnira u Monpeljeu nakon što je savladao Nikolosa Basilašvilija u tri seta, 6:1, 5:7, 6:2.

Sjajno je startovao bosansko-hercegovački teniser, napravio brejk i nastavio sa dominantnom igrom pa je prvi set završio za 22 minuta.

U drugom setu se vodila velika borba ali je Basilašvil je u ključnim momentima ostao fokusiraniji pa je ovaj period igre pripao njemu.

U trećem setu Damir je vratio svoju sjajnu igru, napravio brejk i na sličan način kao u prvom setu priveo set, a potom i meč kraju.

Džumhur je u četvrfinalu zakazao susret sa srpskim teniserom Filipom Krajinovićem.

EKSPLOZIJA KEŠ NAGRADA: Preuzmi deo fonda od čak 2.400.000 DINARA!

Expanse Eksplozija u Meridianu ulazi u foto-finiš! Polako se približavamo završnoj fazi promocije EXPANSE EKSPLOZIJA u Meridianu. Iskoristite jedinstvenu šansu,...