Mitrov Fulam poveo protiv Sitija, ali ne zadugo (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Sitija ubedljivo su na Etihadu, posle preokreta, pobedili Filam sa 4-1, u šesnaestini finala FA kupa.

Na početku utakmice viđena je prava goleada. Gosti su iznenađujuće poveli već u 4. minutu golom Fabija Karvalja, ali je Gindogan tek dva minuta kasnije poravnao rezultat.

Nije mnogo prošlo, kada je Džejms Stouns posle kornera, golom glavom potpuno preokrenuo rezultat u 13. minutu.

Efikasan je bio i početak drugog dela ove utakmice, kada je prvo Rijad Marez sa penala povisio na 3-1 u 53. minutu, a zatim četiri minuta kasnije postavio i konačan rezultat, šutem posle kog je lopta pogodila protivničkog igrača i prevarila golmana Gazanigu.

NAGRADA ZA SJAJNU SEZONU: Makabi veruje Katašu

Košarkaši Makabija prošli su mnogo toga ove sezone. Od seljenja domaćih evroligaških utakmica u Beograd, do mogućnosti da direktno...