Partizan pobedom završio pripreme!

Fudbaleri Partizana savladali su  Dinamo Batumi sa 3:1 u okviru poslednjeg pripremnog meča u Antaliji.

Dinamo je rano došao do prednosti, Milan Radin je sa leve strane uspeo da se probije u kazneni prostor, odakle je centrirao u peterac, Saničanin odbio loptu do Mamučašvilija koji je postogao pogodak za vođstvo.

Partizan je u nastavku bio agresivniji, napadali su crno-beli, a mladi Nikola Terzić je u 37. minutu poravnao rezultat nakon idealne lopte Natha.

U 45. minutu Partizan je postigao još jedan pogodak, a strelac je bio Gomeš.

Drugo poluvreme je bilo znatno mirnije, a pobedu Partizanu doneo je  Marko Milovanović, koji je rutinski rešio situaciju jedan na jedan.

Crno beli suna prpremama ostvarili pobede protiv nad Tikvešom i Dinamom iz Batumija , dok je poražen od Bašakšehira i moskovskog Dinama.

Real napušta jedan od junaka prolaza rotiv Sitija, italijanski velikan krenuo po potpis

Real Madrid je uspešno prebrodio prolosezonskog "dželata" Mančester siti i plasirao se u polufinale Lige šampiona. Jedan od junaka prolaska...