MONSTRUOZNA PARTIJA: Nedović sam pobedio Larisu!

Košarkaši Panatinaikosa savladali su kao gosti Larisu sa 90-86 u meču elitnog ranga grčke košarke, međutim bili su na rubu poraza. Tada je međutim stvar u svoje ruke preuzeo neverovatni Nemanja Nedović.

Iznenađujuće su domaći dobili prvu četvrtinu protiv grčkog evroligaša sa čak 13 poena razlike (29-16), dok su tokom drugih 10 minuta dogurali i do +16.

Najveća prednost na utakmici (+19) desila se početkom drugog poluvremena, kada se činilo da će velikan iz Oaka arene doživeti debakl, došlo je do potpune eksplozije srpskog reprezentativca Nemanje Nedovića, koji je pogodio i trojku za konačno izjednačenje (71-71), kada njegov tim više nije dozvolio da bude u minusu.

Nedović je sasuo neverovatnih 38 poena, što je za jedan manje od njegovog rekorda karijere, koji je ostvario u decembru 2020. u Evroligi protiv Makabija iz Tel Aviva.

Fantastičan u šutu bio je srpski bek, pogodivši 8 trojki iz 14 pokušaja i sa samo jednim promašajem iz šest pokušaja za dva poena.

NBA PLEJ IN: Majami “spržio” Čikago, Pelikani bolji od Sakramenta (VIDEO)

Košarkaši Majami Hita i Nju Orleans Pelikansa poslednji su učesnici NBA plej-ofa i idu na prve nosioce u svojim...