Portugal ponovo prvak Evrope

Reprezentaija Portugala u futsalu odbranila je danas titulu šampiona Evrope u Amsterdamu. Oni su u finalu bili bolji od Rusije posle preokreta, a rezultat je na kraju bio 4:2.

Rurija je povela u desetom minutu, a prednost im je doneo Sokolov. Tri minuta kasnije Afanasijev je duplirao prednost. Do tog trenutka delovalo je da imamo novog prvaka Evrope, međutim, u finišu prvog poluvremena prednost Rusije smanjio je Pako i vratio nadu Portugalu.

Rusija je imala prednost do 27. minuta, a tada je na scenu došao Koeljo. Prvo je izjednačio, a onda u 32. minutu doneo i prednost Portugalu. Konačan rezultat i tačku na meč stavio je Varela.

Treće mesto je osvojila Španija, koja je u meču za to mesto bila bolja od Ukrajine rezultatom 4:1.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...