SERIJA A: Debitanti doneli pobedu Juventusu

U okviru 24. kola Serije A fudbaleri Juventusa pobedili su na svom terenu ekipu Verone rezultatom 2:0.

Domaćin je od samog početka krenuo ofanzivno, pa je do prednosti mogao već u 7. minutu preko Vlahovića, ali je golman Verone odbranio udarac srpskog reprezentativca.

Šest minuta kasnije srpski napadač Dušan Vlahović stigao je do svog prvog gola u dresu slavnog Juventusa, pošto je dobio sjajan pas Dibale u prazno i vrhunski lobovao golmana Verone. Posle gola bivši fudbaler Partizana još jednom je zapretio u prvom poluvremenu, ali je lopta otišla pored stative.

Konačan rezultat na ovoj utakmici videli smo u 61. minutu, kada je Alvaro Morata sjajno uposlio Zakariju, koji je sjajnim udarcem poslao loptu u mrežu.

Posle drugog gola u dva navrata se oprobao Dibala, ali nije bio opasan po gol protivnika. Nakon ovog kola Juventus se nalazi na četvrtom mestu, dok je Verona deveta.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...