Njukasl srušio Everton, Vest Hem minimalan protiv Votforda (VIDEO)

U okviru 24. kola Premijer lige fudbaleri Njukasla kod kuće su slavili protiv Evertona rezultatom 3:1.

Poveo je Everton autogolom Lasela u 36. minutu utakmice, da bi samo minut kasnije na isti način uzvratio Holgejt i poravnao rezultat.

U drugom poluvremenu domaći tim je zaigrao znatno bolje. Frejzer je u 56. doneo preokret Svrakama, a Tripije u 80. otklonio sve dileme oko pobednika.

Nakon ove utakmice, Everton je na 16. mestu sa 19 bodova, dok je Njukasl sa 18 bodova na 17. mestu.

Vest Hem je na svom terenu minimalnim rezultatom savladao Votford 1:0.

Bouen je postigao pobedonosni gol u 68. minutu utakmice.

Nakon ovog meča Vest Hem je na četvrtoj poziciji sa 40 bodova, dok je Votford 19. sa 15.

Ataman siguran: Bolji smo od Makabija

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi u okviru drugog susreta četvrtfinalne serije. Sada slede dva okršaja u Beogradu – 30....