NAKON REMIJA PROTIV SASUOLA: Murinjo planira čistku, prvi odlazi Zaniolo za 40.000.000 evra!

Roma je u 25. kolu Serije A odigrala 2:2 na gostovanju protiv Sasuola. Ekipa Žozea Murinja vodila je na poluvremenu, domaćini su preokrenuli rezultat, ali je Kristante u 94. minutu doneo “vučici” bod.

Portugalski stručnjak je prilično besan, i sprema remont na kraju sezone. Prvi će klub da napusti Nikolo Zaniolo.

Dete “vučice” nalazi se na radaru Liverpula i Totenhema. Klubovi su spremni da plate 40 miliona evra za obeštećenje.

Roma je nakon nepotpunih 25 kola na 7. mestu Serije A.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...