SERIJA A: Atlanta i Juventus podelili bodove (VIDEO)

U okviru 25. kola Serije A fudbaleri Atlante i Juventusa igrali su nerešeno, rezultat je bio 1:1.

Srpski reprezentativac Dušan Vlahović je već u trećem minutu igre imao dobar udarac ali je Marko Sportijelo odlično odbranio. Sjajni fudbaler imao je priliku i u 12. minutu nakon odličnog prodora i centaršuta Venson Mekenija, ali nije dobro zahvatio loptu. Pokušavao je kasnije i Dibala ali bez uspeha.

Igrao se veoma zanimljiv fudbal između ova dva rivala, ali mreže su mirovale sve do 76. minuta igre. Do prednosti je prvo došla Atlanta, posle sjajnog gola Malinovskog. Utakmica je mogla biti rešena u 84. minutu kada je Malinovski u vatru bacio Hatebura, koji je iz dobre pozicije dobro šutirao, ali je pogodio prečku.

Kazna za prečku stigla je u 92. minutu. Paulo Dibala je izveo korner sa desne strane, dominantan u skoku bio je Danilo koji je tako postavio konačnih 1:1

KRAJ LJUBAVI: Ćavi napušta Barselonu?

Kako stvari stoje trener fudbalera Barselone Ćavi Ernandez neće ostati u tom klubu i naredne sezone. Iako se zajedno sa...