Radnik slavio u Subotici!

Radnik iz Surdulice slavio je na premijeri prolećnog dela prvenstva pošto je u u sklopu 22. kola Superlige Srbije savladao Spartak u Subotici 0:2.

Gosti su u vođstvo je došli u 36. minutu preko veziste Viktora Lukića. Nije uspevao domaćin da do kraja meča dođe do izjednačenja, a sve dileme oko pobednika otklonio je Vuk Mitošević u 90. minutu postavivši konačnih 2:0 za ekipu Dušana Đorđevića.

Radnik je sada 13. tim tabele sa 24 boda. Spartak, koji je doživeo drugi uzastopni poraz u prvenstvu, sada je deseti sa 27 bodova.

Evroliga pokrenula disciplinski postupak protiv Boltauzera, Amerikanac oštro po Slovencu

Košarkašku javnost uzburkala je vest prema kojoj se poznati slovenački sudija Matej Boltauzer tereti za krađu na beogradskom aerodromu. U...