RONALDO POGODIO: Pobeda Junajteda (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Junajteda savladali su na Old Trafordu Brajton sa 2-0, u okviru 18. kola Premijer lige.

Zanimljivo je da tim Ralfa Rangnika nije uspeo da uspostavi terensku inicijativu, koja je bila čak na strani gostiju.

Oba gola su postignuta u drugom poluvremenu. Ronaldo je doneo prednost u 51. minutu svojim prvim golom ove sezone. Primio je loptu na oko 20 metara, ostavljeno mu je mnogo prostora da se zaleti i krene u karakteristični dribling, posle kog je uputio neodbranjiv šut sa ivice šesnaesterca.

Na 2-0 povisio je Bruno Fernandes u 7. minutu nadoknade, kada je izneo čitavu kontru i uz prethodnu fintu savladao golmana Sančeza.

Junajted se trenutno nalazi na 4. poziciji sa 43 boda, dok je Brajton deveti sa 33.

Partizan oslabljen pred Igokeu: Sada je ovo najvažnije

Košarkaši Partizana plej-of počinju protiv Igokee u sredu od 18.30 časova u Beogradskoj Areni. Crno-beli nisu uspeli da se domognu...