LŠ: Vojvodina poražena od Benfike

Odbojkaši Vojvodine poraženi su večeras u Lisabonu od Benfike u utakmici 6. kola grupne faze Lige šampiona sa 3:1 (19:25, 26:24, 25:21, 25:14).

Voša je u prvom setu povela sa tri poena prednosti (8-5), međutim portugalski predstavnik se vratio i izjednačio na 10-10, ali Novosađani su se novom serijom odvojili na 15-12, posle čega se Benfika više nije povratila.

Naredna dva seta bila su jako neizvesna. U drugom je lisabonski tim vodio gotovo čitavim tokom seta, ali nije imao više od 3 poena prednosti, dok je u trećem srpski tim imao i 4 poena viška, ali je došlo do preokreta.

U poslednjem setu su formalni gosti poveli sa 4-0, a potom i ubedljivo rešili set, a samim tim i meč u sovju korist.

U redovima Vojvodine najefikasniji su bili Kamil Baranek, Radoslav Parapunov i David Mehić sa po 15 poena.

Priliku za revanš Novosađani će imati već za tri dana, kada će se na istom mestu odigrati zaostala utakmica 3. kola.

Zvezda iz Vojvodine dovodi sina čuvenog reprezentativca Srbije?!

Mladi fudbaler Lazar Jovanović mogao bi da napusti Vojvodinu i pređe u redove Crvene zvezde, navodi "Sport Klub". Navodno su...