LE: U Barseloni nerešeno, Šerif nastavio sa čudima, goleade u Dortmundu i Sankt Petersburgu (VIDEO)

Odigrana su prva četiri meča 1/16 finala Lige Evrope.

Derbi je igran na Kamp Nou gde su Barselona i Napoli odigrali 1:1. Poveli su Napolitanci preko Zjelinskog, da bi u drugom poluvremenu Feran Tores postavio konačan rezultat sa penala.

Glazgov Rendžers je u pravom smislu deklasirala Borusiju Dortmund 2:4 u Nemačkoj. Već na poluvremenu su gosti imali dva gola prednosti, a Dortmund je uspeo da ublaži poraz na dva gola razlike golom Gereira u 82. minutu.

Šerif nastavlja sa sjajnim rezultatima u Evropi i savladali su Bragu kao domaćini 2:0, a strelci su bili Til i Traore.

U Sankt Petersburgu Betis je u goleadi savlado Zenit 2:3 i nastavio sa sjajnim partijama ove sezone. Svih pet golova je postignuto u prvom poluvremenu.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...