Remi Voždovca i Radničkog na “Krovu”

U okviru 23. kola Superlige Srbije fudbaleri niškog Radničkog i Voždovca odigrali su nerešeno 0:0.

U prvom poluvremenu inicijativu je imao Radnički, imali su nekolike šanse za pogodak međutim falila je realizacija. U drugom periodu igre domaći su se probudili, te su bili konkretniji do kraja utakmice.

U 74. minutu Keita je zatresao mrežu Nišlija posle centaršuta Ćirkovića sa desne strane, ali taj gol nije priznat zbog ofsajd pozicije.

U poslednjim momentima utakmice, domaći su imali sjajnu šansu preko Ćirkovića ali je golman Nišlija, Filip Dujmović upisao sjajnu intervenciju i sačuvao bod svojoj ekipi.

Crvena zvezda naciljala pojačanje u veznom redu na “Ivica Osim placu”

Crvena zvezda je veoma blizu i matematički da osigura titulu šampiona Srbije, a očekuje je i meč protiv Vojvodine...