Sasuolo slavio protiv Intera na Meaci

U okviru 26. kola Serije A, fudbaleri Sasuola savladali su Inter u gostima rezultatom 2:0.

Poveo je Sasuolo u osmom minutu, a strelac je bio Raspadori. Već u 26. minutu vodili su sa 2:0, a ovog puta gol je postigao   kamaka.

Inter je i nakon drugog primljenog gola nastavio da napada, očajnički pokušavajući da makar do poluvremena smanji prednost Sasuola, međutim to im nije pošlo za rukom.

Do kraja meča De Fraj je postigao počasni gol za Inter, ali je poništen posle VAR-a zbog igranja rukom.

Nakon ove utakmice, Inter je trećim porazom u ligi prepustio Milanu prvo mesto uz utakmicu manje, dok je Sasuolo prestigao Empoli i probio se do tek 11. mesta.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...