Boston nastavio sa sjanim partijama i u Detroitu (VIDEO)

Košarkaši Boston Seltiksa nastavili su sa dobrim partijama i slavili su nad Detroitom 113:104. Bio je to 11 trijumf Seltiksa u poslednjih 12 mečeva.

Domaćin je tri četvrtine bio ravnopravan rival, imao je vođstvo od 82:78 pred početak poslednje deonice. U tim momentima raspoloženi za nadigravanje u redovima Pistonsa bili su Kejd Kaningem i Marvin Begli.

Seltiksi su u poslednjih 12 minuta bili ubedljiviji. Pogađali su Grent Vilijams, Džejlen Braun, Pejton Pričard, a u samoj završnici i Džejson Tejtum pa je domaćin morao da se pomiri sa porazom.

Najzapaženiji u pobedničkom timu bili su Džejlen Braun sa 27 poena, dok je Tejtum uz 26 poena zabeležio i 11 skokova. Dobru rolu imao je i Pričard koji je upisao 19 poena.

Kod Detroita, Kejd Kaningem je bio najefikasniji (25 poena, 7 skokova).

POLUFINALE ABA LIGE: Partizan i Zvezda nemaju gde da igraju svoje mečeve

Poznati su svi polufinalisti ABA lige, ali kako stvari stoje polufinalne utakmice neće skoro početi. U borbi za polufinale sastaju...