SERIJA A: Roma jedva pobedila Speciju

U okviru 27.kola Serije A fudbaleri Rome pobedili su Speciju u gostima 1:0, zahvaljujući pogotku Ejbrahama sa penala u 99. minutu igre.

Tokom cele utakmie ekipa Žoze Murinja je bila dominantna, ali nije uspela da savlada golmana domaćih.  U 45. minutu igre domaćin je ostao sa igračem manje.

Roma nije mogla da iskoristi brojčanu prednost na terenu sve do daleke nadoknade kada su dobili penal u 9. minutu nadokande. Sa bele tačke precizan je bio Ejbraham koji donosi i pobedu Romi.

Bila je to prva pobeda Rome posle tri vezana remija. Ovom pobedom zauzeli su 5. mesto na tabeli sa 44 boda, dok je Specija zabeležila treći poraz u nizu i sada se nalazi na 16. poziciji sa 26 bodova.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...