FEJENORD RAZOČARAO PRED PARTIZAN: Uzalud toliki šutevi

Fudbaleri Fejenorda iz Roterdama nezadovoljni dolaze u Beograd na duel osmine finala Lige konferencija, pošto su na svom terenu remizirali sa Groningenom u 25. kolu holandske Eredivizije, odigravši 1-1.

Domaćinu nije bilo dovoljno ni 23 šuta ka golu, 17 više od protivnika, kao ni daleko veći posed lopte (63%), za trijumf pred dolazak u Srbiju.

Čak je naredni protivnik crno-belih dugo strahovao, s obzirom na to da su od 23. minuta bili u manjku, posle maestralnog pogoka Mihaela De Leuva iz voleja.

Tek je rezervista Sirijel Desers golom glavom doneo izjednačenje u 70. minutu, ali roterdamski tim nije uspeo i da trijumfuje.

Incident na kraju meča u Istanbulu: Obradović terao igrače u svlačionicu, najvijači gađali loptom Dialoa! (VIDEO)

Na kraju meča u Istanbulu, u kojem je Fenerbahče savladao Monako, dogodio se incident između igrača Monaka i navijača...