LA LIGA: Sosijedad nemoćan na Bernabeu, Kamavinga i Modrić golčinama doneli preokret za 3 minuta! (VIDEO)

Lideri na tabeli španske La Lige fudbaleri Real Madrida ubedljivo su savladali Real Sosijedad na svom Santjago Bernabeu sa 4-1, u 27. kolu elitnog ranga španskog fudbala.

U 9. minutu Danijel Karvahal je skrivio jedanaesterac faulom u šesnaestercu, a udarac sa bele tačke realizovao je Mikel Ojarzabal za prednost gostiju u ranoj fazi, kada se možda nije očekivalo da će domaćin dominirati preostalim delom meča.

Dugo su, međutim, odolevali gostujući fudbaleri, sve do završnice prvog poluvremena, kada se u roku od samo tri minuta dogodio preokret. I to na kakav način. Uz dva prelepa gola.

Prvo je Kamavinga u 40. minutu na dodavanje Luke Modrića izjednačio, dok je tri minuta kasnije i sam hrvatski fudbaler demonstrirao kvalitet svog šuta i doneo potpuni preokret.

Karim Benzema je u 69. minutu doneo svom timu 3-1 posle snažnog udarca, kada se najbolje snašao u šesnaestercu, a sedam minuta kasnije sa penala postavio i konačan rezultat. Tome je prethodio faul Elustonda.

PRVI MEČ POLUFINALA: Zvezda – Mega

Košarkaši Crvene zvezde i Mege će večeras od 19 časova u "Pioniru" odmeriti snage u prvom meču polufinalne serije...