LA LIGA: Valensiji dovoljno poluvreme, raspoloženi Soler (VIDEO)

Fudbaleri Valensije bili su na Mestalji bolji od Granade u 27. kolu španske La Lige, slavivši rezultatom 3-1.

Svi golovi postignuti su u drugom poluvremenu, i svi su bili delo domaćih fudbalera, s tim da su jedan smestili u svoju mrežu.

Ubrzo nakon povratka na teren posle pauze poveli su sa 2-0. Prvo je Gonzalo Guedes iskosristio sjajan centaršut Karlosa Solera iz slobodnog udarca u 48. minutu i doneo prednost svom timu, a na isti način je loptu Solera samo tri minuta kasnije pretvorio u gol Maksimilijano Gomez i povisio na 2-0.

Ovaj period je bio jako dinamičan, pa je već u 65. minutu Domeneh autogolom uneo neizvesnost u ovaj duel, ali je šest minuta kasnije Karlos Soler svom sjajnom učinku dodao i pogodak sa bele tačke, postavivši konačan rezultat.

Valensija je trenutno 9. na tabeli La Lige sa 36 osvojenih bodova, dok je Granada tek na 17. poziciji, jednoj iznad zone ispadanja, sa samo 25 bodova.

Ataman siguran: Bolji smo od Makabija

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi u okviru drugog susreta četvrtfinalne serije. Sada slede dva okršaja u Beogradu – 30....