SERIJA A: Pobede Rimljana, igrao SMS (VIDEO)

Danas su, u okviru 18. kola italijanske Serije A, pobede ostvarili rimski rivali Roma i Lacio.

Vučica je minimalnim rezultatom na Olimpiku savladala Atalantu u derbiju.

Odlučujući pogodak postigao je Temi Abraham, na asistenciju Nikolo Zaniola.

Tako se Roma izjednačila po broju bodova sa današnjim protivnikom i zbog minimalne gol-razlike prednosti nalazi se na 5. mestu, jednom ispred tima iz Bergama, ali je odigrala i jednu utakmicu više.

Lacijali su bili ubedljivi na gostovanju Kaljariju, poedivši sa 3-0.

Već na poluvremenu su imali prednost od 2-0. Poveli su golom Ćira Imobilea, koji nastavlja trku za najboljeg strelca sezone sa našim Dušanom Vlahovićem, sa penala u 19. minutu. Tome je prethodilo igranje Altare rukom u svom šesnaestercu.

U završnici prvog dela Luis Alberto iskoristio je dobru loptu Felipea Andersona i povisio na 2-0, dok je Brazilac i sam postigao gol u 62. minutu, posle solo-prodora, i tako postavio konačan rezultat.

Čitav meč odigrao je i srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić, iako se prethodnih dana govorilo o njegovom nezadovoljstvu.

MILAN JE ZAVRŠENA PRIČA: Žiru potpisao za novi klub!

Najbolji strelac u istoriji reprezentacije Franuske Olivije Žiru od naredne sezone će igrati u američkom MLS-u nakon što je...