Mančester Siti bolji od Junajteda

U okviru 28. kola Premijer lige fudbaleri Mančester sitija pobedili su u gradskom derbiju velikog rivala Mančester Junajte rezultatom 4:1.

Ekipa Pepa Gvardiole do predostni je stigla već u petom minutu igre. Strelac je bio De Brujne, a asistent Bernardo Silva. Junajted je do izjednačenje stigao 22. minutu, kada je Sančo sjajno istrčao i dobrim udarcem matirao Edersona.

Siti posle samo šest minuta ponovo dolazi do prednosti golom De Brujnea. Pitanje pobednika je rešino u 68. minutu kada je De Brujne odlično izveo korner, pronašao Mareza koji je matirao golmana Junajteda. U sudijskoj nadonadi Marez stavlja tačku na ovaj meč.

Mančester siti je na prvom mestu, a ima i utakmicu više od Liverpula, dok je Junajted na petom mestu.

Ludnica u Njujorku, trener File osuo paljbu po sudijama: Video je da sam tražio tajm-aut (VIDEO)

Pored meča u Denveru, gde je Džamal Marej postigao koš za pobedu Denvera protiv Lejkersa, ništa manje luda završnica...