Totenhem brojao do pet protiv Evertona (VIDEO)

(U okviru 28. kola Premijer lige fudbaleri Totenhema na svom terenu odigrali su sjajnu utakmicu i savladali Everton rezultatom 5:0.

Od samog starta utakmice Totehem je bio dominanta. U 14. minutu desio se kiks Evertona, Majkl Kin u želji da izbije loptu ispred Kejna postiže autogol. Tri minuta kasnije ponovo je odbrana ispala i za 2:0 pogodio je Hjeon-Min Son.

U strelce se upisao i Hari Kejn u 37. minutu utakmice, da bi konačan rezultat postavio novim golom u 56.minutu susreta.

Nakon ovog meča, Totenhem se približio Vest Hemu i Mančester junajtedu koji su upisali poraze u ovom kolu. Što se tiče Evertona oni su posle ovog poraza sve bliži zoni ispadanja, sada su prvi iznad crte i beže Barnliju jedan bod, a imaju utakmicu manje.

ATP MAJAMI: Čas tenisa Bugarina, Alkaraz eliminisan za sat i po!

Bugarski teniser Grigor Dimitrov poslednji je polufinalista mastersa u Majamiju. Izbacio je u četvrtfinalu Karlosa Alkaraza sa 2:0. Po setovima...