Voždovac došao do prve prolećne pobede u Lučanima

Fudbaleri Voždovca ostvarili su prvu pobedu u prolećnom delu prvesntva pošto su u Lučanima savladali Mladost 2:4 (1:2).

Domaćin je poveo u sedmom minutu kada je precizan bio Gordić , a pet minuta kasnije Lasickas je iz kontranapada i dodavanja Ćirkovića uspeo da izjednači. Do kraja poluvremena, golom Pantovića Voždovac je preokrenuo.

Drugo poluvreme počelo je novim golom Voždovca, koji je preko Licikasa došao do 1:3.

Destek minuta kasnije, iskusni Janko Tumbasević je dobio drugi žuti karton, i bilo je jasno da će domaći teško doći do bodova u ovom meču. Samo dva minuta kasnije Ivezić je postavio 1:4.

Do kraja utakmice, Vladimir Radivojević je postigao prelep gol u padu i umanjio na 2:4 petnaestak minuta pre kraja.

Ovom pobedom Voždovac je pobegao Mladosti 3 boda. Beograđani su sedmi sa 33 boda, dok Mladost ima 30 bodova na 11. mestu.

Gocić pred Crvenu zvezdu: Respekt i priprema za Ligu šampiona!

Derbi meč poslednjeg kola ligaškog dela domaćeg vaterpolo šampionata igra se na bazenu SC "11. april" u subotu od...