Bivši napadač Partizana se nameće većim klubovima, nova dva gola

Almeriji i njihovom, ali i bivšem napadaču Partizana, Nigerijcu Umaru Sadiku ide podjednako dobro. On je postigao nova dva gola u remiju svog tima protiv Luge 3-3, i tako proslavio nagradu za igrača meseca u Segundi.

On je u 13. minutu doveo svoj tim u prednost, kada je odlično primio ubačenu loptu u šesnaestercu, a potom pronašao prostora i poslao je u suprotini kraj gola.

Posle izjednačenja i nerešenog rezultata na poluvremenu, Sadik se ubrzo posle povratka na teren, u 48. minutu odlično postavio ispred gola protivnika i iz neposredne blizine postigao svoj 15. gol u sezoni u doneo novo vođstvo Almeriji.

Međutim, na kraju je ipak njegova ekipa osvojila samo bod, što je bilo dovoljno da se na prvoj poziciji izjednači sa Eibarom, ali uz utakmicu više.

UBEDLJIVO U MAJSTORICI: Crvena zvezda je šampion Srbije!

Odbojkaši Crvene zvezde slavili su u majstorici Superlige protiv Partizana 3:0 (25:23, 25:18, 25:18). Samo je prvi set bio neizvestan...