SERIJA A: Sančes sprečio senzaciju (VIDEO)

U okviru 29. kola Serije A, Torino i Inter igrali su nerešeno, a rezultat je bio 1:1. Inter je bio jako blizu poraza, ali su u nadoknadi vremena stigli do boda.

Torino je poveo iz prve prave šanse na utakmici. Defanzivac Bremer je pogodio mrežu Intera posle greške fudbalera Intera. Inter nije delovao dominantno, čak je u nekoliko navrata Torino mogao da stavi tačku na meč. U Interu su pokušavali Džeko, Martinez i Korea ali nisu mogli da ugroze gol Torina.

Nagrada za veliku inicijativu od nekih 15 minuta t došla je u 93. minutu. Džeko je sjajno asistirao do Sančeza koji je dobro šutirao i doneo izjednačenje i bod Interu.

Inter se posle ovog remija nalazi na trećem mestu sa utakmicom manje od vodećeg Milana i drugoplasiranog Napolija, dok je Torino na 11. mestu Serije A.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...