Evroliga kaznila Zvezdu!

Evroliga je novčano kaznila Crvenu zvezdu. Naime, crveno-beli su kažnjeni sumom od 6,000 evra zbog ubacivanja predmeta u teren na meču sa Realom.

Takođe, kažnjen je i igrač madridskog kluba Serhio Ljulj sa 3,500 evra zbog nedoličnog ponašanja prema sudijama.

Podsećamo Zvezda je savladala Real na svom terenu rezultatom 65: 62.

Povezani članci