Juventus je evropski marginalac, Viljareal do pobede u Torinu (VIDEO)

Viljareal je ponovo održao lekciju jednoj italijanskoj ekipi pošto je posle Atalante u grupnoj fazi, kao gost savladao Juventus 0:3.

Na taj način osvajač Lige Evrope je prošao 1/4 finale, posle 1:1 u Španiji.

Prvo poluvreme je proteklo u znaku domaćih. Prvo je priliku imao Morata, kada je Rulji odbranio, a potom i Vlahović kada je pogodio prečku.

Ipak, u drugom poluvremenu druga priča. Sve je proteklo u ritmu gostiju, koji su čekali pravu priliku i dočekali je iz penala u 75. minutu. Moreno je savladao Ščešnog i bio je to početak kraja za domaće.

Vrlo brzo su gosti posle kornera došli do 0:2 preko Toresa, a onda je i u nadoknadi Danžuba postavio 0:3 posle još jednog penala.

POLUFINALE ABA LIGE: Partizan i Zvezda nemaju gde da igraju svoje mečeve

Poznati su svi polufinalisti ABA lige, ali kako stvari stoje polufinalne utakmice neće skoro početi. U borbi za polufinale sastaju...