LE: Dalje prošli Braga, Barselona i Atalanta

Pored ekipe Rendžersa, u četvrtfinale Lige Evrope prošli su i Braga, Barselona i Atalanta.

Barselona je posle velike borbe savladala Galatasaraj u Istanbulu rezultatom 2:1. Turski tim je poveo, a strelac je bio Markao, Pedri je doneo izjednačenje Barsi, da bi Obemajang na startu drugog poluvremena doneo preokret u korist Barselone.

Braga je povela golom Abela Ruiza, Kneževi su u posledjnim trenucima meča uspeli da izbegnu poraz, ali ne i eliminaciju iz daljeg takmičenja.

U utakmici između Bajera i Atalante nije bilo golova sve do 91. minuta kada je Boga doneo pobedu Boginji iz Bergama i plasman svoje ekipe u četvrtfinale.

REZULTATI:

Monako – Sporting Braga 1:1 (Disasi 90 – Ruiz 20). Prvi meč 0:2. Dalje ide Braga

Bajer Leverkuzen – Atalanta 0:1 (Boga 90+1). Prvi meč 2:3. Dalje ide Atalanta.

Galatasaraj – Barselona 1:2 (Markao 28 – Pedri 37, Obamejang 50). prvi meč: 0:0. Dalje ide Barselona.

Crvena zvezda – Rendžers 1:1 (Ivanić 10 – Kent 56). Prvi meč: 0:3. Dalje ide Rendžers.

DVE RUNDE DO KRAJA: Ništa još nije gotovo, Partizan pred vratima plej-ina

Košarkaši Partizana propustili su veliku priliku da prošle večeri upišu 15 trijumf u Evroligi. Na svom terenu izgubili su od...