Stanojević: Raduje me način na koji smo pristupili utakmici

Partizan je večeras poražen od Fejenorda u revanš utakmici rezultatom 1:3, na taj način crno-beli su se oprostili od Lige konferencije.

Izabranici Aleksandra Stanojevića su večeras pokazali bolju igru od prvog meča u Beogradu. Stanojević je nakon meča bio zadovoljan prikazanom igrom svog tima.

Bili smo konkurentniji nego u prvoj utakmici. Imali smo situaciju za 2:2 koju nismo iskoristili, a golove smo primili u poslednjim minutima oba poluvremena. Fajenord je bio bolji tim i opravdano prošao u narednu fazu, rekao je Stanojević i dodao:

Želeli smo da igramo, da pokušamo da izboerimo remi kada smo shvatili da ne možemo do pobede. Krenuli smo u napad, ušli su mladi igrači bez iskustva i to nas je koštalo trećeg gola. Igrači su pokazali da mogu koliko-tliko da pariraju ovakvom protivniku. Raduje me način na koji su pristupili utakmici.

Novo saopštenje Zvezde: Dosta sa lažima

KK Crvena zvezda oglasiio se novim saopštenjem zbog incidetna u kom su učestovali Stefan Lazarević i Džejms Naneli. - Pošto...