OBRADOVIĆ POSLE IGOKEE: Rastrčali smo se i čitali odbranu

Košarkaši Partizana bili su bolji od Igokee na svom parketu u 23. kolu ABA lige i pobedili sa 83-70, ali je, prema rečima trenera crno-belih Željka Obradovića, bilo potrebno vreme da bi se prilagodili na igru protivnika.

Utakmica je, po početku, bila slična kao u Laktašima. Oni su tim koji menja odbranu, pokušavaju stalno da uvedu protivnika u kontra ritam. To su uspeli u prvoj četvrtini, promenili smo to u drugoj, rastrčali smo se, čitali njihovu odbranu i to je, uz početak drugog poluvremena kada smo napravili razliku, bio ključ. Oni se nikada ne predaju, probali su da se vrate. Čestitke igračima i hvala navijačima na sjajnoj podršci, izjavio je Obradović.

Poraz Međedovića na startu Madrida!

Srpski teniser Hamad Međedović nije uspeo da se plasira u drugo kolo turnira u Madridu. On je poražen od...