Klop: Stiv Kuper i Forest zaslužuju sve komplimente

Fudbaleri Liverpula pobedili su Notingem Forest 1:0 u četvrtini finala FA kupa. Ekipa Jirgena Klopa uspela je u 78. minutu da pobedi golom Dioga Žote koji je posle centaršuta Cimikasa uspeo da ubaci loptu u gol rivala.

Menadžer Liverpula Jirgen Klop bio je yadovoljan zbog plasmana svog kluba u polufinale FA kupa

-Bio je ovo pravi meč Kupa. Stiv Kuper i njegov tim zaslužuju sve komplimente. Mi smo morali da igramo bolje, ali su nam oni značajno otežali posao. Imali svu svojih momenata, a onda smo mi poveli sa 1:0. Bilo je teško završiti, ali Žota je odličan napadač, sjajan. Prošli smo dalji i zaista sam srećan, rekao je Klop.

U polufinalu će Liverpul igrati protiv Mančester sitija.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...