SERIJA A: Roma pregazila Lacio (VIDEO)

U okviru 30. kola Serija A fudbaleri Rome pobedili su svog velikog rivala Lacio rezultatom 3:0 u gradskom derbiju Rima.

Roma je povela protiv Lacija posle 56 sekuni igre najbržim golom u istoriji derbija Dela Kapite. Dobar korner je izveo Pelegrini, kada se lopta odbila do Tamija Abrahama, koji je loptu sproveo u mrežu.

Abraham je povećao prednostv svog tima u 22. minutu kada se našao na pravom mestu i postigao još jedan pogodak u dresu Rome. Tokom celog prvog dela Roma je bila bolji rival, pa je tacku na ovu utakmicu stavila u 40. minutu golom iz slobodnog udarca Lorenca Pelegrinija.

Lacio je bio loš i drugom delu i nije uspeo ništa da napravi u napadau, pa je Roma ostvarila veoma značajnu pobedu pred svojim navijačima.

Roma se sada trenutno nalazi na petom mestu, dok je Lacio sedmi.

NIJE TRIK, A NI ŠALA – OVO JE POSLEDNJA PRILIKA DA ČEKIRAŠ KARTU ZA EURO!

Želiš da bodriš “Orlove”? Na pravom si mestu! Ovog leta, Meridianbet donosi posebnu dozu uzbuđena jer je u toku veliko...