Poraz Andore u Litvaniji, važna pobeda Turk Telekoma!

U okviru 16. kola Evrokupa košarkaši Liektabelisa slavili su na svom terenu protiv Andore rezultatom 88:75, pa su tako omogućili Partizanu da se ukoliko pobedi večeras odlepe španskom timu za dve pobede i potvrde drugo mesto.

Domaći tim je od samog starta igrao bolje, napravili su seriju od osam poena, a na dva minuta pre kraja prve četvrtine stigli su do dvocifrene prednosti. Gosti su bolje ušli u drugu četvrtinu, pa su poenima Kodija Milera-Mekintajera prepolovili zaostatak Liektabelisa.

Međutim, litvanski tim se probudio, napravili su seriju od 16:0, međutim ni gosti se nisu predavali.

Gagić je na poluvremenu doneo domaćem timu plus 10 i stigao do dvocifrenog učinka na ovoj utakmici (19 poena).

Domači su i u nastavku bez većih problema održavali prednost i stigli do rutinske pobede.

U drugom odigranom meču u ovom terminu, Turk Telekom je savladao ekipu Trenta na svom terenu rezultatom 82:75, pa su tako zadržali realne šanse da izbore drugu fazu takmičenja.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...