NBA: Bjelica i Pokuševski solidni u pobedama svojih ekipa

Košarkaši Golden Stejta pobedili su noćas kao gosti Majami rezultatom 118:104. Golden Stejt bio je ooslabljeni, jer u timu nisu bili Kari, Tompson i Grin.

Najbolji je bio Džordan Pul koji je postigao 30 poena. Pratili su ga Endrju Vigins, Džonatan Kuminga i Demijan Li sa po 22 poena. Srpski košarkaš Nemanja Bjelica je za 19 minuta provedenih na parketu postigao devet poena uz šest skokova, pet asistencija i jednu ukradenu loptu.

Kod Majamija, Kajl Louri je postigao 26, Bam Adebajo 25, a Džimi Batler 20 poena.

Košarkaši Oklahome su konačno pobedili, posle 10 uzastopnih poraza. Oni su bili bolji na svom terenu od Orlanda sa 118:102.

Aleksej Pokuševski je za 29 minuta u igri postigao šest poena uz osam skokova i četiri asistencije i dve ukradene lopte. Najefikasniji je bio Teo Maledon sa 25 poena, po 21 su postigli Ajzea Robin i Tre Man.

U timu Orlanda, Čuma Okeke postigao je 19, a Kol Entoni 17 poena

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...