Ni 27 Micićevih poena nije pomoglo: Armani srušio Efes (VIDEO)

Anadolu Efes je večeras na svom terenu poražen od ekipe Armanija rezultatom 77:83 u okviru 32. kola Evrolige.

Efes je sjajno započeo utakmicu, odlično su šutirali za tri poena u prvoj četvrtini koju su dobili sa 30:21, a bili su bolji rival i u drugom kvartalu, tokom kojeg su svoju prednost uvećali na ”plus 15” – 51:36.

Međutim, stvari su se promenile u trećoj deonici. Ekipa Armanija je zaigrala bolje u odbrani i na kraju ovog perioda igre prešli su u vođstvo 62:61.

Gosti su nastavili sa dobrom igrom poslednjoj četvrtini poveli su sa sedam poena razlike, 82:75, i priveli meč kraju i ostvarili veliku pobedu.

U pobedničkoj ekipi najbolji je bio Datome sa 14, Hol sa 13, Šilds i Rodriges sa po 12 poena, sa tim da je Rodriges upisao i osam asistencija. U ekipi Efesa sjajan meč je odigrao Vasa Micić je bio najefikasniji akter meča sa 27 poena, pet asistencija i dva skoka.

OPROŠTAJ OD MADRIDA: Sjajni Čeh izbacio Nadala!

Španski teniser Rafael Nadal neće igrati četvrtfinale mastersa u Madridu. Poražen je sa 2:0 od Čeha Jirija Lehečke pred domaćom...