Novi selektor debitovao pobedom, “Orlići” bolji od Makedonije (VIDEO)

Mlada reprezentacija Srbije je večeras u Beogradu savladala ekipu Severne Makedonije rezultatom 2:1 u okviru kvalifikacija za plasman na Evropsko prvenstvo.

Ovo je prva pobeda  “Orlića” pod vođstvom novog selektora Gorana Stevanovića, pa Srbija sada ima osam osvojenih bodova na trećem mestu na tabeli, dva više od večerašnjeg rivala.

Naša reprezentacija je povela u devetom minutu utakmice, a strelac je bio Miloš Pantović.

Iako je srpska reprezentacija imala više šansi tokom celog meča, fobru igru su krunisali novim golom tek u 89. minutu meča golom Nemanje Jovića.

Dimovski je samo minut kasnije vratio Makedonce u igru vratio nadu Makedoncima ostao je jedan na jedan sa golmanom Gordićem i savladao ga za 2:1 što je bio i konačan rezultat urakmice.

DULJAJ PRED SPARTAK: Pominjao propuštene prilike protiv Mladosti i Napretka, posebno o Lalatoviću

Fudbaleri Partizana sutra dočekuju Spartak iz Subotice u nastavku prvenstva posle reprezentativne pauze. Crno-beli u meč ulaze sa 4 bod...