Radonjić zna šta je falilo za pobedu nad Albom

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su na gostovanju Albi sa 74-70, u veoma bitnoj utakmici za plasman u plejof Evrolige, a trener srpskog tima Dejan Radonjić locirao je ključni segment poraza.

Čestitke Albi na pobedi. Početak je defanzivno bio loš, napravili smo brojne greške i nismo imali dobar fokus. U drugih 10 minuta je bila drugačija priča, imali smo nekoliko veoma dobrih minuta. U drugom poluvremenu se igralo koš za koš, na kraju su postigli nekoliko važnih poena posle ofanzivnih skokova. Mučili smo se sa tim tokom čitave utakmice i na kraju je bilo od ključne važnosti, izjavio je trener Zvezde.

RAD I TRUD SE ISPLATILI: Bivši golman Intera i Milana u Juventusu!

Bio je član Intera i Milana, a sada će pojačati Juventus! Kako prenose italijanski mediji, Vojćeha Ščensnog će među stativama zameniti...