“Orlići” na pogon Terzića do druge uzastopne pobede (VIDEO)

Mlada reprezentacija Srbije vezala je i drugu pobedu u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo pošto su u Bačkoj Topoli savladali Jermeniju 2:0.

Prvi gol je postignut u 40. minutu kada je Srbija do prednosti došla golom Dimitrija Kamenovića na asistenciju Nikole Terzića.

Terzić se i sam upisao u strelce u drugom minutu nadoknade u prvom poluvremenu nakon dodavanja Viktora Rogana čime je postavljen i konačan rezultat.

Posle osam odigranih mečeva, Srbija ima 11 bodova u Grupi H. Lider grupe je Francuska koja ima meč manje i 19 bodova, a na drugom mestu je Ukrajina koja je iz šest mečeva sakupila 13 bodova.

Srbiju 3. juna očekuje gostovanje Francuskoj.

PRED RG I OI: Jedna važna promena na turniru u Parizu

Ove godine će krajem maja početi treći grend slem sezone Rolan Garos. Srpski teniser Novak Đoković će braniti titulu osvojenu...