Mbape vodio PSŽ do ubedljive pobede: Pogodio i Mesi

U okviru prvenstva Francuske, fudbaleri PSŽ-a, pobedili su Lorijen rezultatom 5:1.

Najbolji u pobedničkoj ekipi bio je sjajni Mbape koji je postigao 2 gola i 3 asistencije. Prvi gol za PSŽ postigao je Nejmar u 12. minutu igre, dok je Mbape bio strelac 16 minuta kasnije.

Terem Mofi je u 56. minutu smanji prednost domaćina, ali je ubrzo nakon toga Mbape je ponovo pogodio i otklonio dilemu oko pobednika utakmice.

Posle skoro dva meseca u 73. minutu igre gol je postigao i najbolji fudbaler sveta Leo Mesi. Konačnih 5:1 postavio je Nejmar na asistenciju sjajnog Mbapea.

PSŽ je ubedljivo na prvom mestu sa 12 bodova više u odnosu na drugoplasirani Marsej.

KAPITEN LIVERULA JE LJUT: Van Dajk uputio kritike svojim saigračima

Kapiten Liverpula Virdžil van Dajk nije dobro podneo poraz od Evertona 2:0 u zaustaloj utakmici 29. kola Premijer lige. On...