Radonjić posle poraza: To nije pitanje za mene

Košarkaši Crvene zvezde izgubili su posle produžetka od Žalgirisa u odloženoj utakmici 21. kola Evrolige. Utakmicu je obeležila reakcija domaćih navijača uoči starta utakmice.

Pristalice Žalgirisa izviždale su srpski tim koji, nije poslao poruku protiv rata u Ukrajini. Trener Zvezde Dejan Radonjić nije hteo da se upušta u dublje komentare kada je upitan u vezi sa Ukrajinom.

Nadam se da će mir doći brzo. To je to, rekao je Radonjić i dodao:

-To nije pitanje za mene.

Nakon toga prokomentarisao je i meč.

-Čestitam Žalgirisu na pobedi, igrali smo prvo poluvreme defanzivno jako meko sa mnogo grešaka. Treća četvrtina je bila potpuno suprotna od svega iz prvog dela. Imali smo dobru šansu da pobedimo. U poslednjim sekundama pred produžetak nismo napravili faul i oni su dali trojku. Igrali su bolje u produžetku i kontrolisali su situaciju. Još jednom čestitam“, rekao je Radonjić.

Korak bliže tituli: Rutinska pobeda Arsenala (VIDEO)

U utakmici 35. kola Premijer lige odigranoj na Emirejtsu, fudbaleri Arsenala savladali su Bornmut rezultatom 3:0. Golove za Tobdžije postigli...