Fantastični Palas srušio Arsenal (VIDEO)

U okviru 31. kola Premijer lige fudbaleri Kristal Palasa ostvarili su rutinsku pobedu protiv ekipe Arsenala rezultatom 3:0.

Palas je do vođstva došao u 16. minutu, kada je Žan-Filip Mateta glavom savladao Remsdejla. Džordan Aju je duplirao prednost domaćih posle dodavanja Andersena. Konačan rezultat postavio je Zaha u 74. minutu iz penala, koji je skrivio Martin Edegor.

Tokom celog meča Palas je bio bolji, Arsenal je imao najbolju šansu za pogodak u 84. minutu kada je  Edi Nketija pogodio prečku.

Nakon ove utakmcie, Arsenal je peti na tabeli sa 54 boda koliko ima i Totenhem koji poseduje i meč više.

Kristal Palas je deveti na tabeli sa 37 bodova, koliko ima i Lester.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...