Ubedljiv trijumf Čankovog Lijetkabelisa u Evrokupu!

U okviru 13. kola grupe A u Evrokupu, košarkaši Lijetkabelisa savladali su ekipu Hamburga rezultatom 87:72.

Od samog starta utakmice gosti du pokazali dominantiniju igru, pa su već posle deset minuta igre vodili sa petnaest poena razlike, bilo je 23:8.

Međutim to nije sve, i u nastavku su održavali sjajan nivo igre, pa su kontrolisali igru i rezultat i lagano priveli meč kraju.

Pobednički tim predvodili su Lipkevičijus i Orelik sa po 16 poena, Đorđe Gagić je upisao 11, a Radičević četiri poena. Kod domaćih Bluit 19, Braun 17, Kotsar 16 poena.

Nakon ove utakmice litvanski tim je preuzeo četvrto mesto na tabeli sa skorom od devet pobeda i šest poraza.

Modrić u italijanskom gigantu? Ako pitate legendu, to bi bio pun pogodak!

La Gazeta delo Sport objavila je intervju sa legendarnim hrvatskim napadačem Alenom Bokšićem. Naime, jedan od klubova za koje je...