Viljareal minimalnim rezultatom savladao Bajern (VIDEO)

U prvom meču četvrtfinala Lige šampiona, fudbaleri Viljareala savladali su ekipu Bajerna rezultatom 1:0.

Španski tim je odigrao sjajan meč i u potpunosti su zaustavili Bajern.

U osmom minutu Viljareal je poveo golom Danjume, šutirao je Pareho, a na petercu je Danjuma skrenuo loptu u mrežu za vođstvo Viljareala.

Nakon ovog pogotka ekipa Bajerna nije imala ideju, pa tako do kraja prvog poluvremena gosti nisu uspeli šutnuti u okvir gola protivničkog tima.

U 41. minutu, Viljareal je duplirao prednost, ali je gol poništen.

Strelac je bio Fransisk Kokelan, ali je pogodak poništen zbog ofsajda.

Iako je ekipa Bajerna u drugom poluvremenu bila znatno agresivnija, ipak nisu uspeli stvoriti ozbiljniju i opasniju šansu po gol protivnika, pa je rezultat ostao nepromenjen.